Trendy pro jaro/léto 2020

13.03.2020

Máte rádi módu, sledujete módní trendy a zajímá Vás, co bude na jaře a v létě 2020 in? Pak jste na správném místě 😉 

MUST HAVE

Mezi kousky, které by Vám letošní jaro a léto neměly v šatníku chybět, patří denimová sukně, kostým, trenčkot, vesta a bermudy.  

Denim

Denimová sukně.... Těžko říct, zda se jedná o trend, je to spíše taková stálice módního nebe... Tedy přesněji řečeno, cokoli z denimu se Vám v šatníku neztratí nikdy, ať už se jedná o sukni, kalhoty či bundu... 


Trenčkot

Dalším takovým kouskem, do kterého se vyplatí investovat a s kterým nikdy nešlápnete vedle, je kvalitní a dobře padnoucí trenčkot. Můžete ho vzít k šatům, ke kostýmů, ale i k džínám a teniskám a budete vypadat skvěle. 


A zase ten kostým... 

Ať se chystáte do práce, na důležitou schůzku, na párty či prostě jen tak, zvolte kostým, a to v jakémkoli provedení... Se sukní, s kalhotami, bermudami.... Nezklame Vás. Ostatně bermudy jsou tuto sezónu top, ať se sakem nebo bez něj. 


Vesta

Zejména díky zvýšenému zájmu o kostým, se opět dostává na výsluní i vesta. A nemusíte ji nutně nosit jako součást kostýmů. Klidně si ji vezměte jen tak k džínám a halence.  

VZORY

Vedle věčných a vděčných proužků a kostek, hrají tuto sezónu prim puntíky... Malé, velké a hodně 😊 

Chybu určitě neuděláte s květy v jakémkoli podáni. 

Na své si přijdou i milovníci zvířecích vzoru. Číslo jedna pro tuto sezónu je pak zebra.  

BARVY

Ptáte se, jaké barvy budou dominovat? Odpověď zní: všechny odstíny tělové. Nuda? Pak zvolte ty neonové, i ty zůstávají pro další sezónu aktuální, zejména pak jedovatá zelená 😊


NĚCO NAVÍC

Chcete-li si svůj outfit ozvláštnit, zkuste velké, nadýchané rukávy, uzly, výrazné límce na kabátu, saku, košili. Chybu neuděláte ani prvky 70tých let, která jsou na vzestupu. Tedy... Vše, co se třpytí a leskne, je v pořádku. 

Přeji Vám krásné léto a spoustu zábavy při sestavování Vašich nových outfitů 😊